WEDSTRIJD
11.03.20 | 1e ronde | Katy Dunne | Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | W25 Potchefstroom | Hard |
STATISTIEKEN
Katy Dunne | Weronika Falkowska | |
1e Service % | 21/53 (40%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/21 (67%) | 14/24 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/32 (59%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/46 (54%) | 20/53 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Katy Dunne | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Katy Dunne | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katy Dunne | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katy Dunne | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Weronika Falkowska | |
0-0 | ||
Katy Dunne | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katy Dunne | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katy Dunne vs. Weronika Falkowska - onderlinge wedstrijden
11.03.20 | 1e ronde | Katy Dunne | Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Potchefstroom | Hard |
Katy Dunne form & Weronika Falkowska form
Katy Dunne - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere | Jasmijn Gimbrere - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |