WEDSTRIJD
06.09.23 | 1e ronde | Weronika Falkowska | Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | W60 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Weronika Falkowska | Katarina Zavatska | |
1e Service % | 39/69 (57%) | 60/84 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 36/60 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/84 (46%) | 26/69 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/153 (54%) | 71/153 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Weronika Falkowska | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Katarina Zavatska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Weronika Falkowska vs. Katarina Zavatska - onderlinge wedstrijden
06.09.23 | 1e ronde | Weronika Falkowska | Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Vienna | Clay |
Weronika Falkowska form & Katarina Zavatska form
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere | Jasmijn Gimbrere - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |
Katarina Zavatska - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |