WEDSTRIJD
09.04.19 | Kwalif. | Maria Manilova | Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
09.06.00, 23 Jaar
09.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maria Manilova vs. Sapfo Sakellaridi - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | Kwalif. | Maria Manilova | Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Maria Manilova form & Sapfo Sakellaridi form
Maria Manilova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Kwalif. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nala Kovacic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 7-68, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
31.03.24 Finale | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Angelica Raggi | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |