WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Miriam Bianca Bulgaru | Ksenia Laskutova | 3-6, 7-65, 13-11 | W60 Warsaw | Clay |
STATISTIEKEN
Miriam Bianca Bulgaru | Ksenia Laskutova | |
1e Service % | 48/89 (54%) | 60/100 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/48 (63%) | 40/60 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/41 (59%) | 19/40 (48%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/100 (41%) | 35/89 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/189 (50%) | 94/189 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 9 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-3 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ksenia Laskutova | |
Miriam Bianca Bulgaru | 2-0 | |
3-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-3 | |
5-4 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-5 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-65 |
3 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-3, 2-4, 3-5, 4-6, 4-7, 4-8, 5-8, 8-9, 9-9, 9-10, 11-10 | ||
13-11 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Bianca Bulgaru vs. Ksenia Laskutova - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Miriam Bianca Bulgaru | Ksenia Laskutova | 3-6, 7-65, 13-11 | wedstrijd detail | W60 Warsaw | Clay |
Miriam Bianca Bulgaru form & Ksenia Laskutova form
Miriam Bianca Bulgaru - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
31.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail |
Ksenia Laskutova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Valeriya Yushchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Anna Ureke | 6-0, 4-1, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Alice Tubello | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Kwartfinale | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Natalia Kowalczyk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.24 Finale | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |