WEDSTRIJD
06.02.20 | 2e ronde | Sofya Lansere | Andrea Lazaro Garcia | 7-66, 6-4 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Sofya Lansere | Andrea Lazaro Garcia | |
1e Service % | 43/73 (59%) | 47/76 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/43 (63%) | 24/47 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/76 (51%) | 33/73 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/149 (53%) | 70/149 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 0 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
3-1 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0 | ||
Sofya Lansere | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofya Lansere | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0 | ||
Sofya Lansere | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-2 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-3 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0 | ||
Sofya Lansere | 4-4 | |
5-4 | Andrea Lazaro Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofya Lansere vs. Andrea Lazaro Garcia - onderlinge wedstrijden
06.02.20 | 2e ronde | Sofya Lansere | Andrea Lazaro Garcia | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Sofya Lansere form & Andrea Lazaro Garcia form
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Andrea Lazaro Garcia - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Lia Karatancheva | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail |