WEDSTRIJD
23.05.19 | 2e ronde | Abhinav Sanjeev Shanmugam | Joao Marcos Nusdeo | 7-67, 6-3 | M15 Kampala | Clay |
STATISTIEKEN
Abhinav Sanjeev Shanmugam | Joao Marcos Nusdeo | |
1e Service % | 36/93 (39%) | 45/70 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 29/45 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 31/57 (54%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/70 (41%) | 37/93 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6 | ||
7-67 |
2 | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Abhinav Sanjeev Shanmugam | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
30.11.94, 29 Jaar
13074 $
30.11.94, 29 Jaar
13074 $
Abhinav Sanjeev Shanmugam vs. Joao Marcos Nusdeo - onderlinge wedstrijden
23.05.19 | 2e ronde | Abhinav Sanjeev Shanmugam | Joao Marcos Nusdeo | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Kampala | Clay |
Abhinav Sanjeev Shanmugam form & Joao Marcos Nusdeo form
Abhinav Sanjeev Shanmugam - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 6-76, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Adil Kalyanpur | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-0, 2-0, Ranjeet Virali-Murugesan - scratch | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Woobin Shin | 7-65, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Aryan Shah | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shivank Bhatnagar | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Tushar Madan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tommy Czaplinski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-66, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mason Naumovski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Pawit Sornlaksup | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Ching-Mou Yu | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Chennai - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Yash Chaurasia | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mysuru - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gourav Gulia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Joao Marcos Nusdeo - laatste wedstrijden
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Santon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Lima | 5-7, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Gonzalo Zeitune | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jean-Christian Morandais | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreas Scott | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Rushil Khosla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Cano | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Keegan Smith | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Leo Vithoontien | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jasper Lai | 6-2, 4-1, Jasper Lai - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Samuil Konov | 7-5, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shivam Khanna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |