WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Clement Deleersnyder | Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
13.11.01, 22 Jaar
13.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ghana
08.07.99, 24 Jaar
08.07.99, 24 Jaar
Clement Deleersnyder vs. Isaac Nortie Nortey - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Clement Deleersnyder | Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Clement Deleersnyder form & Isaac Nortie Nortey form
Clement Deleersnyder - laatste wedstrijden
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Talan Lopatic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Bozemoj | 7-63, 3-0, Brian Bozemoj - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Baillargeat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Gao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.21 2e ronde | vs. Omni Kumar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.21 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.21 Kwalif. | vs. John Sperle | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 0-5, - Clement Deleersnyder - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Isaac Nortie Nortey - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Delicata | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-65, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Lance Amaury Lage Castelan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joe Misrahi | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca C Pignaton | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Backman | - Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-73, 7-66, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Brown | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Andres Martin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Alvaro Garcia | 3-0, Alvaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chedi Berriri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Kovacevic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Felix Mischker | 7-64, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Teimuraz Gabashvili | - Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthieu Chambonniere | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Karol Malirz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Imran Sibille | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Herrmann | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emon Van Loben Sels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
26.04.23 Kwalif. | vs. Kevin Major | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Mendoza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-3, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail |