WEDSTRIJD
12.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Darius Neica | Petar Pjevcevic | 6-1, 6-3 | Romania F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
19.04.93, 31 Jaar
19.04.93, 31 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
07.07.95, 28 Jaar
07.07.95, 28 Jaar
Darius Neica vs. Petar Pjevcevic - onderlinge wedstrijden
12.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Darius Neica | Petar Pjevcevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Romania F3 | Clay |
Darius Neica form & Petar Pjevcevic form
Darius Neica - laatste wedstrijden
Romania F7 - Clay | ||||
24.07.17 Kwalif. | vs. Andi Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Stefan Moldovan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F3 - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei George Daraban | 4-6, 6-2, 1-3, - Darius Neica - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Pjevcevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F47 - Hard | ||||
21.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Takeda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F46 - Hard | ||||
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Patryk Krolik | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
18.08.16 2e ronde | vs. Felipe Cunha-Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.16 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 4-6, 3-0, Hernan Casanova - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Setter | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Protopopescu | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.16 Kwalif. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F5 - Clay | ||||
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Naqvi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Biro | 6-4, 0-3, - Darius Neica - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Bogdan Gabriel Ivan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Romania F2 - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Tudor Bilciurescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.08.14 Kwalif. | vs. Teodor Nicolae Marin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Septimiu Fratila | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.14 Kwalif. | vs. Tudor Sulea | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Corneliu Pop | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F5 - Clay | ||||
23.06.14 1e ronde | vs. Dominik Suc | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rares Ispas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.14 Kwalif. | vs. Radu Matei Lupu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Socarde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F4 - Clay | ||||
16.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Grigorita | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.06.14 Kwalif. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Arad Challenger - Clay | ||||
01.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Bojan Zdravkovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
21.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
26.08.13 2e ronde | vs. Antonio Campo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Petar Pjevcevic - laatste wedstrijden
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timo Legout | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Opatija - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Rovinj - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Porec - Clay | ||||
08.03.22 Kwalif. | vs. Matthias Uwe Kask | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tino Kovacic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danilo Ilic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Aleksa Mardjonovic | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Bozo Barun | 4-6, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Macura | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Michal Novansky | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Tomas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pontico | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Bucan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.09.20 1e ronde | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Koray Kirci | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |