WEDSTRIJD
17.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Facundo Juarez | Oleg Prihodko | 6-73, 6-1, 10-7 | M25 Vic | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Facundo Juarez vs. Oleg Prihodko - onderlinge wedstrijden
14.04.24 | Finale | Facundo Juarez | Oleg Prihodko | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
17.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Facundo Juarez | Oleg Prihodko | 6-73, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Vic | Clay |
Facundo Juarez form & Oleg Prihodko form
Facundo Juarez - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Philip Henning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Max Schoenhaus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Markus Molder | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. John Sperle | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Mert Alkaya | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - scratch | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Oleg Prihodko - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Stefan Palosi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
07.01.24 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |