WEDSTRIJD
24.06.16 | Kwartfinale | Finn Tearney | Filip Peliwo | 7-5, 7-5 | Canada F3 | Hard |
STATISTIEKEN
Finn Tearney | Filip Peliwo | |
1e Service % | 51/92 (55%) | 42/86 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/51 (63%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/41 (51%) | 19/44 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/86 (49%) | 39/92 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/178 (53%) | 83/178 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Finn Tearney vs. Filip Peliwo - onderlinge wedstrijden
24.06.16 | Kwartfinale | Finn Tearney | Filip Peliwo | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Canada F3 | Hard |
01.02.16 | 1e ronde | Filip Peliwo | Finn Tearney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Launceston Challenger | Hard |
Finn Tearney form & Filip Peliwo form
Finn Tearney - laatste wedstrijden
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
02.01.20 2e ronde | vs. George Stoupe | - | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Shenzhen - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 Kwalif. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
16.03.19 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.19 Kwartfinale | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.19 Finale | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.19 Kwartfinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 1e ronde | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
11.02.19 Kwalif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
29.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Filip Peliwo - laatste wedstrijden
M25 Nottingham - Hard | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Martin Klizan | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martin Klizan | 2-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |