WEDSTRIJD
19.06.17 | 2e ronde van de kwal. | Geronimo Espin Busleiman | Leonardo Aboian | 1-6, 6-3, 6-3 | Argentina F3 | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Geronimo Espin Busleiman vs. Leonardo Aboian - onderlinge wedstrijden
11.09.17 | Kwalif. | Geronimo Espin Busleiman | Leonardo Aboian | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Argentina F7 | Clay |
19.06.17 | 2e ronde van de kwal. | Geronimo Espin Busleiman | Leonardo Aboian | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Argentina F3 | Clay |
02.05.16 | 1e ronde van de kwal. | Leonardo Aboian | Geronimo Espin Busleiman | 6-3, 5-7, 7-61 | wedstrijd detail | Argentina F5 | Clay |
Geronimo Espin Busleiman form & Leonardo Aboian form
Geronimo Espin Busleiman - laatste wedstrijden
Turkey F39 - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F38 - Clay | ||||
02.12.18 Halve finale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.18 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.18 Kwartfinale | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.18 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Nik Razborsek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.18 1e ronde | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Argentina F6 - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Argentina F5 - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F4 - Clay | ||||
06.09.18 Kwartfinale | vs. Valentin Florez | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 0-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Santiago Besada | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Italy F15 - Clay | ||||
22.06.18 Kwartfinale | vs. Franco Capalbo | - | wedstrijd detail | |
21.06.18 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Janis Podzus | 6-4, 5-4, Janis Podzus - scratch | wedstrijd detail | |
Tunisia F23 - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F22 - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Felipe Acosta (ARG) | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.18 1e ronde | vs. Luca Gelhardt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F19 - Hard | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Vasko Mladenov | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F18 - Hard | ||||
10.05.18 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.18 1e ronde | vs. Moritz Thiem | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Italy F9 - Clay | ||||
25.04.18 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.18 1e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Italy F8 - Clay | ||||
15.04.18 Kwalif. | vs. Luca George Tatomir | 6-4, 3-3, - Geronimo Espin Busleiman - scratch | wedstrijd detail | |
14.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Milos Nikolic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Italy F7 - Clay | ||||
09.04.18 Kwalif. | vs. Toby Martin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Lugari | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Italy F6 - Clay | ||||
04.04.18 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail |
Leonardo Aboian - laatste wedstrijden
Concepcion Challenger - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
22.04.24 Kwalif. | vs. Alexander Stater | 6-3, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torrealba | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Miguel - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
23.03.24 Kwartfinale | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
15.03.24 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Mateus Alves | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-73, 1-5, - Leonardo Aboian - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Matheus Cury Bueres | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 2e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |