WEDSTRIJD
10.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Gilbert Klier Junior | Felix Corwin | 6-3, 6-3 | Santa Cruz | Clay |
STATISTIEKEN
Gilbert Klier Junior | Felix Corwin | |
1e Service % | 34/55 (62%) | 27/55 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 16/27 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/55 (53%) | 22/55 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 6-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
1-0 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gilbert Klier Junior vs. Felix Corwin - onderlinge wedstrijden
10.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Gilbert Klier Junior | Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Santa Cruz | Clay |
11.02.20 | 1e ronde | Felix Corwin | Gilbert Klier Junior | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Gilbert Klier Junior form & Felix Corwin form
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |
Felix Corwin - laatste wedstrijden
Concepcion Challenger - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Miguel - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 3-6, 7-68, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Marc Polmans | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Corentin Denolly | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Garrett Johns | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anthony Genov | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Filip Duda | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. William Grant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 1-5, Tristan Mccormick - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 2-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bjorn Swenson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Kwartfinale | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 2e ronde | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jeremy Jin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. James Connel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karl Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Will Mayew | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail |