WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Josef Southcombe | Taketo Takamisawa | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
08.04.00, 24 Jaar
08.04.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
18.05.98, 25 Jaar
18.05.98, 25 Jaar
Josef Southcombe vs. Taketo Takamisawa - onderlinge wedstrijden
19.10.21 | Kwalif. | Taketo Takamisawa | Josef Southcombe | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Josef Southcombe | Taketo Takamisawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Josef Southcombe | Taketo Takamisawa | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Josef Southcombe form & Taketo Takamisawa form
Josef Southcombe - laatste wedstrijden
M25 Nottingham - Grass | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Jansen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Scott Duncan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 3-6, 0-1, - Josef Southcombe - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Kruger | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Liam Oliver | 6-3, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karan Tumber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 4-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Earnshaw | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martijn Molenkamp | 6-75, 7-63, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Preston Brown | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Lysov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Lawrence | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 5-7, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 7-67, 11-13 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elbert Barr | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.22 Kwalif. | vs. Maxence Broville | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mathieu Scaglia | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ingarao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Taketo Takamisawa - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Zhalgasbay | 3-6, 7-65, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Bresciani | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Avanoglu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Genov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Facek | 6-4, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Ko Suzuki | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Woobin Shin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Raul Sau Franco | 4-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lleyton Richards | 6-2, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Shoma Saito | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Takahiro Kubo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Omar Fields | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Hann | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Jeremy Zhang | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Declan Townsend | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 1-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toru Horie | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sil Hollemans | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |