WEDSTRIJD
11.11.23 | Kwartfinale | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Franco Roncadelli | 6-4, 5-7, 6-2 | M15 Rosario | Clay |
STATISTIEKEN
Lorenzo Joaquin Rodriguez | Franco Roncadelli | |
1e Service % | 64/94 (68%) | 78/93 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/64 (67%) | 47/78 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/93 (43%) | 38/94 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/187 (51%) | 91/187 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lorenzo Joaquin Rodriguez vs. Franco Roncadelli - onderlinge wedstrijden
01.04.24 | Kwalif. | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Franco Roncadelli | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | Florianopolis Challenger | Clay |
11.11.23 | Kwartfinale | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Franco Roncadelli | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Rosario | Clay |
03.10.23 | 1e ronde | Franco Roncadelli | Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Mendoza | Clay |
Lorenzo Joaquin Rodriguez form & Franco Roncadelli form
Lorenzo Joaquin Rodriguez - laatste wedstrijden
Concepcion Challenger - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-5, - Lorenzo Joaquin Rodriguez - scratch | wedstrijd detail | |
San Miguel - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Andrea Collarini | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 6-72, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | Johannes Ingildsen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
01.03.24 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Torres | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Luciano Carraro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Luis Andre Oliva Ewel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Alex Barrena | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elbert Barr | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Franco Roncadelli - laatste wedstrijden
Concepcion Challenger - Clay | ||||
24.04.24 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.04.24 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
San Miguel - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Quillota - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Brandon Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
15.03.24 1e ronde | vs. Tobias Franco | 7-5, 0-3, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Felipe Pagnacco | 7-62, 5-7, 0-2, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Barrena | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |