WEDSTRIJD
16.08.23 | 1e ronde | Lucas Renard | Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | M25 Ystad | Clay |
STATISTIEKEN
Lucas Renard | Olle Wallin | |
1e Service % | 54/90 (60%) | 55/99 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/54 (72%) | 36/55 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/36 (61%) | 28/44 (64%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/99 (35%) | 29/90 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/189 (51%) | 93/189 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 11 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucas Renard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Renard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Renard | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Renard | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Renard | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Olle Wallin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Renard | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lucas Renard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Renard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Renard | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Renard | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Renard | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Olle Wallin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Renard | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Olle Wallin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Lucas Renard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucas Renard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Olle Wallin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Renard | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Renard | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Renard | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Olle Wallin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucas Renard vs. Olle Wallin - onderlinge wedstrijden
16.08.23 | 1e ronde | Lucas Renard | Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Ystad | Clay |
Lucas Renard form & Olle Wallin form
Lucas Renard - laatste wedstrijden
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Kwalif. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Edmond - I. hard | ||||
29.01.23 Finale | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Olle Wallin - laatste wedstrijden
M15 Fayetteville - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-72, 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Fons Van Sambeek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Alexander Maggs | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lucas Renard | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. John Sperle | 5-7, - Olle Wallin - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
05.11.22 Halve finale | vs. Toby Samuel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.22 Kwartfinale | vs. Christian Sigsgaard | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.22 2e ronde | vs. Gabriel Evans | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
02.10.22 Finale | vs. Maciej Rajski | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.22 Halve finale | vs. Osgar O'Hoisin | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Cash Hanzlik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Warren Wood | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Emil Reinberg | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
25.09.22 Finale | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.22 Halve finale | vs. Alex Michelsen | 7-610, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.22 Kwartfinale | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.22 2e ronde | vs. Isaac Arturo Arevalo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Tyler Stewart | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Nathan Chavez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Parker Wynn | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 7-5, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. David Pichler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Jonathan Backman | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |