WEDSTRIJD
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Luka Pavlovic | Jonathan Backman | 4-6, 6-2, 10-6 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
06.07.00, 23 Jaar
06.07.00, 23 Jaar
Luka Pavlovic vs. Jonathan Backman - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Luka Pavlovic | Jonathan Backman | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Luka Pavlovic form & Jonathan Backman form
Luka Pavlovic - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Jack Loge | - | wedstrijd detail | |
25.04.24 1e ronde | vs. Sergej Zivkovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.04.24 Halve finale | vs. Ilya Snitari | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Kwartfinale | vs. Zoran Ludoski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.24 2e ronde | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.24 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Jonathan Backman - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tsihon Fedorov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Spencer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Lance Amaury Lage Castelan | 7-62, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yohandri Perez Garcia | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kaukovalta | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-75, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Wojcicki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Baum | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomasz Soboczynski | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ron Ellouck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ron Ellouck | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
26.09.22 Kwalif. | vs. Vesa Ahti | 2-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linus Videhult | 4-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Bergdahl | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-4, 6-72, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Olle Wallin | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Krondell | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kalmar - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Kevin Edengren | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |