WEDSTRIJD
03.11.13 | Finale | Malek Jaziri | Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-3 | Geneva Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Malek Jaziri | Jan-Lennard Struff | |
1e Service % | 33/65 (51%) | 34/68 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 28/34 (82%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/32 (59%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/68 (40%) | 22/65 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/133 (53%) | 63/133 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 4 | 7 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Malek Jaziri vs. Jan-Lennard Struff - onderlinge wedstrijden
03.11.13 | Finale | Malek Jaziri | Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Geneva Challenger | I. hard |
Malek Jaziri form & Jan-Lennard Struff form
Malek Jaziri - laatste wedstrijden
Tunis Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde | vs. Taha Baadi | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Alfredo Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Farren | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan King | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Murphy Cassone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Laurent | 1-6, 0-3, - Malek Jaziri - scratch | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Karol Drzewiecki | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomaz Bellucci | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
11.07.22 1e ronde | vs. Yibing Wu | 4-6, 0-4, - Malek Jaziri - scratch | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 0-4, - Malek Jaziri - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Mariano Navone | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 7-68, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Corrientes Challenger - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Little Rock - Hard | ||||
03.06.22 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Jan-Lennard Struff - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
26.04.24 2e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Taylor Harry Fritz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Kwartfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Holger Rune | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
11.04.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 2e ronde | vs. Borna Coric | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.24 3e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |