WEDSTRIJD
04.12.21 | Halve finale | Matthias Bachinger | Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 6-2 | Forli 2 | I. hard |
STATISTIEKEN
Matthias Bachinger | Jurij Rodionov | |
1e Service % | 51/81 (63%) | 62/104 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/51 (69%) | 43/62 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/30 (67%) | 21/42 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/104 (38%) | 26/81 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/185 (51%) | 90/185 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 6 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matthias Bachinger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Matthias Bachinger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-3 | Jurij Rodionov | |
0-0 | ||
Matthias Bachinger | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matthias Bachinger | 4-6 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Matthias Bachinger | 0-0 | |
1-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matthias Bachinger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matthias Bachinger | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matthias Bachinger | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matthias Bachinger | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matthias Bachinger | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Matthias Bachinger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matthias Bachinger | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matthias Bachinger vs. Jurij Rodionov - onderlinge wedstrijden
04.12.21 | Halve finale | Matthias Bachinger | Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Forli 2 | I. hard |
Matthias Bachinger form & Jurij Rodionov form
Matthias Bachinger - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
15.01.23 Finale | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.23 Kwartfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
06.01.22 3e ronde | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jurij Rodionov - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Leandro Riedi | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Brandon Nakashima | 6-77, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |