WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Niklas Johansson | Sharobiddin Abzalov | 7-63, 7-5 | M25+H Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Niklas Johansson | Sharobiddin Abzalov | |
1e Service % | 53/92 (58%) | 52/94 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/53 (64%) | 33/52 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 18/42 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/17 (29%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/94 (46%) | 39/92 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/186 (52%) | 90/186 (48%) |
Dubbele fouten | 10 | 7 |
Aces | 6 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Niklas Johansson | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Niklas Johansson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Niklas Johansson | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niklas Johansson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niklas Johansson | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Niklas Johansson | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Niklas Johansson | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Niklas Johansson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Niklas Johansson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Niklas Johansson | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Niklas Johansson | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Niklas Johansson | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Niklas Johansson | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Sharobiddin Abzalov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Niklas Johansson | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Sweden
07.10.98, 25 Jaar
12416 $
07.10.98, 25 Jaar
12416 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
19.02.98, 26 Jaar
19.02.98, 26 Jaar
Niklas Johansson vs. Sharobiddin Abzalov - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Niklas Johansson | Sharobiddin Abzalov | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | M25+H Kazan | I. hard |
Niklas Johansson form & Sharobiddin Abzalov form
Niklas Johansson - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Bojarski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. George Tsivadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 6-76, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 Kwalif. | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-72, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nasser Alyafei | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Carl Bret Parko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Igor Sijsling | 1-2, - Niklas Johansson - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Igor Sijsling | 1-2, - Niklas Johansson - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Harare - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Harare - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 1e ronde | vs. Andrew Kunaka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Akishima - Carpet | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Guam - Hard | ||||
05.06.19 2e ronde | vs. Hugo Pontico | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Kevin Cheruiyot | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Andre Gaspar Murta | 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Nicholas Nugent | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Issam Haitham Taweel | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manama - Hard | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Worarin Kumthonkittikul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sharobiddin Abzalov - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |