WEDSTRIJD
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Paulo Fernandes | Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 6-1, 10-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Portugal
08.04.99, 25 Jaar
08.04.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Algeria
29.06.02, 21 Jaar
29.06.02, 21 Jaar
Paulo Fernandes vs. Mohamed Ali Abibsi - onderlinge wedstrijden
09.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Paulo Fernandes | Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Paulo Fernandes form & Mohamed Ali Abibsi form
Paulo Fernandes - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Hugo Maia | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Lisandru Rodriguez | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Kijametovic | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 7-5, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 4-6, 0-1, - Paulo Fernandes - scratch | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Tomas Pinho | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolaj Talimaa | 4-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Brancal | - | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elyas Abdulnabi | - | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Terence Das | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Abdulaal | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Martin Beran | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Diogo Marques | 6-1, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Mohamed Ali Abibsi - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linghao Zhang | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Thalheimer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Shuannon Tricerri | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 2-4, - Mohamed Ali Abibsi - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 2-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhan Amiri | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Pablo Trochu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-1, 0-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 Kwalif. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarthak Suden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Zheng | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isaac Nortie Nortey | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Vito Tonejc | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Zheng | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 5-1, Kirill Mishkin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |