WEDSTRIJD
09.10.19 | 1e ronde | Skyler Butts | Toby Alex Kodat | 7-66, 3-4, - scratch | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Skyler Butts | Toby Alex Kodat | |
1e Service % | 43/64 (67%) | 44/63 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/43 (74%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 10/19 (53%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/63 (40%) | 24/64 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/127 (51%) | 62/127 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 1 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Skyler Butts | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Skyler Butts | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 15-0 | ||
Skyler Butts | 3-4 | |
0-0 | ||
Skyler Butts | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Skyler Butts | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-5, 4-5, 6-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Skyler Butts | 0-0 | |
0-0 | ||
Skyler Butts | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skyler Butts | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-3 | Toby Alex Kodat | |
0-0 | ||
Skyler Butts | 2-4 | |
0-0, 15-15 | ||
3-4 | Toby Alex Kodat | |
0-0 | ||
- scratch |
Hongkong
18.09.93, 30 Jaar
13007 $
18.09.93, 30 Jaar
13007 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Skyler Butts vs. Toby Alex Kodat - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 1e ronde | Skyler Butts | Toby Alex Kodat | 7-66, 3-4, Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Skyler Butts form & Toby Alex Kodat form
Skyler Butts - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Patino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Tanner K Smith | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Barros | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Battistone | 2-6, 7-64, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Vasil Kirkov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Joshua Ortlip | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Barros | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Foote | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Shamma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Wally Thayne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Nick Chappell | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Tyler Mercier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sergio Vera | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
24.10.19 1e ronde | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Alejandro Mendoza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.10.19 2e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 7-66, 3-4, Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Gianfranco Panta | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. David Martirosian | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Gilad Tamar | 5-7, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Alon Elia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cleeve Harper | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 7-65, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aron Pierce | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Toby Alex Kodat - laatste wedstrijden
Savannah Challenger - Clay | ||||
22.04.24 Kwalif. | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Duarte Vale | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde | vs. Martin Damm | 7-61, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |