WEDSTRIJD
01.06.23 | 2e ronde | Tatsuma Ito | Preston Brown | 6-3, 6-0 | M15 Karuizawa | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tatsuma Ito | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tatsuma Ito | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tatsuma Ito | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tatsuma Ito | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tatsuma Ito | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tatsuma Ito | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tatsuma Ito | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tatsuma Ito | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tatsuma Ito vs. Preston Brown - onderlinge wedstrijden
01.06.23 | 2e ronde | Tatsuma Ito | Preston Brown | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Karuizawa | Clay |
Tatsuma Ito form & Preston Brown form
Tatsuma Ito - laatste wedstrijden
M15 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Kohei Hayashi | 4-6, 7-67, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Zhe Li | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 4-6, 0-1, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 2-6, 1-4, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Rice | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-6, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Yuta Kawahashi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Kwartfinale | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sora Fukuda | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edan Leshem | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Preston Brown - laatste wedstrijden
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde | vs. Juan Sebastian Gomez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Miguel - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 7-61, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 Kwalif. | vs. Keenan Mayo | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Parikshit Somani | 6-74, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Baris | Ozan Baris - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Andres Andrade | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jorge Cavero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Anderson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calum Puttergill | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 2e ronde | vs. Isaac Becroft | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Andre Szilvassy | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Roberts | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |