Czech Republic
16.05.00, 23 Jaar
16.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sarka Richterova vs. Anna Pribylova - onderlinge wedstrijden
20.12.18 | 1e ronde | Anna Pribylova | Sarka Richterova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Sarka Richterova form & Anna Pribylova form
Sarka Richterova - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.18 Kwalif. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | wedstrijd detail | |
17.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.18 Kwalif. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
04.12.17 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Anna Pribylova - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.10.19 Halve finale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |