WEDSTRIJD
07.08.17 | 1e ronde van de kwal. | Binasa Beslagic | Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Macedonia
22.09.93, 30 Jaar
22.09.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Binasa Beslagic vs. Chihiro Takayama - onderlinge wedstrijden
07.08.17 | 1e ronde van de kwal. | Binasa Beslagic | Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
Binasa Beslagic form & Chihiro Takayama form
Binasa Beslagic - laatste wedstrijden
Biella - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gambogi | 0-6, 0-3, - Binasa Beslagic - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 7-65, 0-6, 0-2, - Binasa Beslagic - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Sheikina | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
25.03.18 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Walters | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Masa Jovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sarina Kang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Hetrel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kelsey Lewis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.17 Kwalif. | vs. Alexandra Stevenson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 2-6, 0-1, - Binasa Beslagic - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.17 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Grace-Vertha Primikyrlidis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Chihiro Takayama - laatste wedstrijden
W15 Fukui - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 0-3, - Chihiro Takayama - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Daria Domova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Yadav | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Riko Hiroshima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
19.12.22 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
19.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 3-6, 7-68, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Zongyu Li | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Camblor | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Caroline Romeo | - Chihiro Takayama - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 0-4, - Chihiro Takayama - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Yidi Yang | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |