WEDSTRIJD
27.02.21 | Halve finale | Claire Liu | Usue Maitane Arconada | 7-5, 6-2 | W25 Boca | Hard |
STATISTIEKEN
Claire Liu | Usue Maitane Arconada | |
1e Service % | 38/73 (52%) | 45/77 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 10/32 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/77 (57%) | 33/73 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/150 (56%) | 66/150 (44%) |
Dubbele fouten | 7 | 10 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Claire Liu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Claire Liu | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claire Liu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claire Liu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Claire Liu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Claire Liu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claire Liu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Claire Liu vs. Usue Maitane Arconada - onderlinge wedstrijden
27.02.21 | Halve finale | Claire Liu | Usue Maitane Arconada | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Boca | Hard |
18.04.19 | 2e ronde | Usue Maitane Arconada | Claire Liu | 2-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | W80 Dothan | Clay |
12.05.17 | Kwartfinale | Claire Liu | Usue Maitane Arconada | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Naples | Clay |
Claire Liu form & Usue Maitane Arconada form
Claire Liu - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Shelby Rogers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 0-6, 0-1, - Claire Liu - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stacey Fung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 6-3, 3-0, Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | - | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Usue Maitane Arconada - laatste wedstrijden
W35 Boca - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Liv Hovde | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.24 Kwalif. | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
29.01.22 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.22 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
05.01.22 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.10.21 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
03.10.21 Finale | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Columbus - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |