WEDSTRIJD
17.02.16 | 2e ronde | Klaartje Liebens | Lauryn John-Baptiste | 6-2, 7-5 | Wirral | I. hard |
STATISTIEKEN
Klaartje Liebens | Lauryn John-Baptiste | |
1e Service % | 49/69 (71%) | 46/62 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/49 (65%) | 27/46 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/62 (44%) | 23/69 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Klaartje Liebens vs. Lauryn John-Baptiste - onderlinge wedstrijden
17.02.16 | 2e ronde | Klaartje Liebens | Lauryn John-Baptiste | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Wirral | I. hard |
Klaartje Liebens form & Lauryn John-Baptiste form
Klaartje Liebens - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
16.05.17 1e ronde | vs. Katharina Hering | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
02.05.17 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chiasso - Clay | ||||
20.04.17 2e ronde | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.17 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 2-6, 3-3, Tamara Korpatsch - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.17 Kwalif. | vs. Katerina Filip | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
21.03.17 1e ronde | vs. Theo Gravouil | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
16.03.17 2e ronde | vs. Chiara Grimm | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.17 1e ronde | vs. Josephine Boualem | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
08.03.17 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Macon - I. hard | ||||
27.02.17 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.17 Kwartfinale | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.17 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.17 1e ronde | vs. Theo Gravouil | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow - I. hard | ||||
01.02.17 1e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei - I. hard | ||||
08.12.16 2e ronde | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.16 1e ronde | vs. Amelie Intert | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordenons - Carpet | ||||
29.11.16 1e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
26.11.16 Finale | vs. Alice Matteucci | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
25.11.16 Halve finale | vs. Corinna Dentoni | 7-5, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.16 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.16 2e ronde | vs. Veronica Napolitano | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.16 1e ronde | vs. Sophia Bursulaya | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
16.11.16 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.16 1e ronde | vs. Ella Taylor | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sheffield - I. hard | ||||
02.11.16 1e ronde | vs. Manisha Foster | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Loughborough - I. hard | ||||
28.10.16 Kwartfinale | vs. Elixane Lechemia | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.16 2e ronde | vs. Caroline Werner | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.16 1e ronde | vs. Dominique Covington | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Lauryn John-Baptiste - laatste wedstrijden
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |