INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denisa Hindova vs. Lisa Pigato - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Denisa Hindova form & Lisa Pigato form
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 6-73, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lisa Pigato - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-2, 4-1, Aurora Zantedeschi - scratch | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Chiasso - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gaia Maduzzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |