WEDSTRIJD
04.06.23 | 1e ronde van de kwal. | Maia Lumsden | Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | W100 Surbiton | Grass |
STATISTIEKEN
Maia Lumsden | Zhuoxuan Bai | |
1e Service % | 64/97 (66%) | 46/78 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/64 (63%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/78 (46%) | 44/97 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/175 (51%) | 86/175 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maia Lumsden | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maia Lumsden | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maia Lumsden | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Zhuoxuan Bai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maia Lumsden vs. Zhuoxuan Bai - onderlinge wedstrijden
04.06.23 | 1e ronde van de kwal. | Maia Lumsden | Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W100 Surbiton | Grass |
Maia Lumsden form & Zhuoxuan Bai form
Maia Lumsden - laatste wedstrijden
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Maribor - I. hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Ricany - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
15.02.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |
Zhuoxuan Bai - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubaraka Al-Naimi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Yue Yuan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ena Koike | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Yue Yuan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Carol Zhao | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 1-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail |