WEDSTRIJD
15.05.17 | 1e ronde | Malene Helgo | Marina Yudanov | 6-3, 6-4 | Bastad | Clay |
STATISTIEKEN
Malene Helgo | Marina Yudanov | |
1e Service % | 35/66 (53%) | 41/55 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/31 (58%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/55 (49%) | 26/66 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Malene Helgo vs. Marina Yudanov - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 2e ronde | Marina Yudanov | Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Petange | I. hard |
19.06.17 | Kwalif. | Malene Helgo | Marina Yudanov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Ystad | Clay |
15.05.17 | 1e ronde | Malene Helgo | Marina Yudanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Bastad | Clay |
Malene Helgo form & Marina Yudanov form
Malene Helgo - laatste wedstrijden
Marina Yudanov - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.19 Finale | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | wedstrijd detail |