WEDSTRIJD
04.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Maria Timofeeva | Liga Dekmeijere | 6-1, 6-0 | W25 Salinas | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maria Timofeeva vs. Liga Dekmeijere - onderlinge wedstrijden
04.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Maria Timofeeva | Liga Dekmeijere | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Salinas | Hard |
Maria Timofeeva form & Liga Dekmeijere form
Maria Timofeeva - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - scratch | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.24 4e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Liga Dekmeijere - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Savanna Ly | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florentine Dekkers | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 5-7, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Eisch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Spring - Hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Tatum Evans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Fernanda Elorrieta Flores | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Lewis | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Lexington Reed | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Olivia Gram | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Nix | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Sophie Williams | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Olmos | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
11.01.22 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebekkah Gaines | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Gracie Epps | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |