WEDSTRIJD
14.01.18 | Halve finale | Miriam Kolodziejova | Sofia Shapatava | 6-3, 4-1, - scratch | Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Miriam Kolodziejova | Sofia Shapatava | |
1e Service % | 20/37 (54%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/20 (70%) | 9/26 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/43 (60%) | 16/37 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 47/80 (59%) | 33/80 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Kolodziejova vs. Sofia Shapatava - onderlinge wedstrijden
14.01.18 | Halve finale | Miriam Kolodziejova | Sofia Shapatava | 6-3, 4-1, Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Miriam Kolodziejova form & Sofia Shapatava form
Miriam Kolodziejova - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | - | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
07.05.22 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.22 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.22 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
26.02.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Sofia Shapatava - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-74, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anne Schaefer | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nia Gelashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-67, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-75, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Szymczuch | 7-63, 1-6, 16-14 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aya El Aouni | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Ionescu | 3-6, - Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |