Italy
22.01.01, 23 Jaar
22.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Martina Biagianti vs. Mirjam Bjorklund - onderlinge wedstrijden
14.12.17 | 2e ronde | Mirjam Bjorklund | Martina Biagianti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Martina Biagianti form & Mirjam Bjorklund form
Martina Biagianti - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
20.01.19 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mirjam Bjorklund - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 6-0, 3-1, Jaimee Fourlis - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |