WEDSTRIJD
17.10.23 | 1e ronde | Nadia Lagaev | Louise Kwong | 6-0, 6-2 | W60 Saguenay | I. hard |
STATISTIEKEN
Nadia Lagaev | Louise Kwong | |
1e Service % | 41/44 (93%) | 35/47 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/3 (100%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 16/44 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nadia Lagaev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadia Lagaev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nadia Lagaev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Nadia Lagaev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nadia Lagaev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nadia Lagaev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadia Lagaev | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Canada
18.01.08, 16 Jaar
18.01.08, 16 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nadia Lagaev vs. Louise Kwong - onderlinge wedstrijden
17.10.23 | 1e ronde | Nadia Lagaev | Louise Kwong | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Saguenay | I. hard |
Nadia Lagaev form & Louise Kwong form
Nadia Lagaev - laatste wedstrijden
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Louise Kwong | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 5-7, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
27.02.23 Kwalif. | vs. Mia Yamakita | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-0, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail |
Louise Kwong - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |