INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lauryn John-Baptiste vs. Pauline Payet - onderlinge wedstrijden
29.11.16 | 1e ronde | Pauline Payet | Lauryn John-Baptiste | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Tel Aviv | Hard |
Lauryn John-Baptiste form & Pauline Payet form
Lauryn John-Baptiste - laatste wedstrijden
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Pauline Payet - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Alice Battesti | 5-7, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Victoire Lansaman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-75, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, Adesuwa Osabuohien - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alice Battesti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 0-5, - Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Najah Dawson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Amy Zhu | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 4-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-73, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Melanie Stokke | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amal Gati | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
29.07.18 Finale | vs. Mathilde Armitano | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |