INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebecca Sramkova vs. Petra Rohanova - onderlinge wedstrijden
05.08.13 | 2e ronde | Rebecca Sramkova | Petra Rohanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Vienna | Clay |
Rebecca Sramkova form & Petra Rohanova form
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 7-66, Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |
Petra Rohanova - laatste wedstrijden
Zawada - Carpet | ||||
16.11.15 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ismaning - Carpet | ||||
26.10.15 1e ronde | vs. Margot Decker | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.15 Kwartfinale | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.15 2e ronde | vs. Charlotte Klasen | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.15 1e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
10.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Plzen - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sobota / - Clay | ||||
27.07.15 Kwalif. | vs. Martina Borecka | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Enache | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 2-0, Lena Papadakis - scratch | wedstrijd detail | |
06.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Daiana Negreanu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.15 1e ronde | vs. Katerina Vankova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.15 Kwalif. | vs. Teresa Malikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
18.05.15 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puszczykowo - Hard | ||||
04.05.15 1e ronde | vs. Cristina Adamescu | 6-1, 4-2, Cristina Adamescu - scratch | wedstrijd detail | |
04.05.15 2e ronde | vs. Natsumi Chimura | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.15 Kwartfinale | vs. Olga Brozda | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.05.15 Halve finale | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
30.03.15 1e ronde | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
23.03.15 2e ronde | vs. Milana Spremo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.03.15 1e ronde | vs. Nevena Selakovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.15 Kwalif. | vs. Lisa Sabino | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.15 1e ronde | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
09.02.15 1e ronde | vs. Anna Vrbenska | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
10.11.14 2e ronde | vs. Veronika Kolarova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |