INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Renata Voracova vs. Ye-Ra Lee - onderlinge wedstrijden
13.10.14 | 2e ronde | Renata Voracova | Ye-Ra Lee | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | Goyang | Hard |
Renata Voracova form & Ye-Ra Lee form
Renata Voracova - laatste wedstrijden
Prague - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Mchale | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.19 Kwalif. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-73, 12-14 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
05.02.19 Kwalif. | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Alexandra Dulgheru | 6-74, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.18 Kwalif. | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Panova | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alison Riske | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Southsea - Grass | ||||
27.06.18 Kwartfinale | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.18 1e ronde | vs. Johanna Larsson | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
19.09.16 Kwalif. | vs. Luksika Kumkhum | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ye-Ra Lee - laatste wedstrijden
Incheon - Hard | ||||
26.05.16 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 4-6, - Ye-Ra Lee - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.16 1e ronde | vs. Mi Jeong Kwon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Goyang - Hard | ||||
18.05.16 1e ronde | vs. Freya Christie | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
20.09.15 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sung-Hee Han | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
15.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Jooyeon Jeong | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.06.15 Kwalif. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-1, - Ye-Ra Lee - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Seoin Choi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Goyang - Hard | ||||
08.06.15 1e ronde | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Changwon - Hard | ||||
25.05.15 Kwartfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.15 Halve finale | vs. Nao Hibino | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.05.15 1e ronde | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.15 Finale | vs. Kristie Ahn | 3-6, 2-3, - Ye-Ra Lee - scratch | wedstrijd detail | |
25.05.15 2e ronde | vs. Mari Osaka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
18.05.15 1e ronde | vs. Nao Hibino | 1-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
18.05.15 2e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
27.04.15 1e ronde | vs. Chang Liu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.15 2e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Kang | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.15 Kwalif. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shenzhen - Hard | ||||
20.04.15 Kwalif. | vs. Marie Benoit | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Hirono Watanabe | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.04.15 1e ronde | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.15 2e ronde van de kwal. | vs. Dan Ni Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Goyang - Hard | ||||
13.10.14 1e ronde | vs. Ji-Hee Lee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.14 2e ronde | vs. Renata Voracova | 6-73, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phuket - I. hard | ||||
21.07.14 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 1-6, - Ye-Ra Lee - scratch | wedstrijd detail | |
Phuket - I. hard | ||||
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Varunya Wongteanchai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.07.14 1e ronde | vs. Kai-Chen Chang | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.14 Kwalif. | vs. Alison Bai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.06.14 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |