Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Denis Istomin 2 6 6
Evan Song 0 3 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Lukas Rosol 2 7 2 6
Bernard Tomic 1 65 6 3
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Lukas Lacko 2 6 6 7
Peter Polansky 1 4 75 63
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Tatsuma Ito 2 6 6 6
Casper Ruud 1 73 1 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Daniel Evans 2 6 6
Ruben Bemelmans 0 4 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Richard Berankis 2 6 6 6
Yasutaka Uchiyama 1 4 74 2
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Radu Albot 2 6 6
Mitchell Krueger 0 1 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Prajnesh Gunneswaran 2 7 6
Jason Jung 0 5 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Filip Krajinovic 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 4 0
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Salvatore Caruso 1 5
Paolo Lorenzi scratch 0 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Bjorn Fratangelo 2 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 0 4 2
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Marcos Giron 2 6 2 6
Thomas Fabbiano 1 3 6 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Egor Gerasimov 2 6 6
Evgeny Donskoy 0 3 3
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Alex Bolt 2 6 7
Gianluigi Quinzi 0 4 5
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Christian Harrison 2 6 7
Juan Ignacio Londero 0 3 67
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Jc Aragone 2 6 6
Henri Laaksonen 0 2 2
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Noah Rubin 2 6 3 6
Yannick Maden 1 4 6 1
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Elias Ymer 2 1 6 6
Darian King 1 6 1 2
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Christopher Eubanks 2 7 7
Lloyd Harris 0 5 5
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Andrey Rublev 2 2 6 6
Kamil Majchrzak 1 6 4 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Alexei Popyrin 2 6 6
Jozef Kovalik 0 3 3
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Miomir Kecmanovic 2 6 6
Luca Vanni 0 3 2
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Ugo Humbert 2 6 6
Jurgen Zopp 0 3 1
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Jeff Wolf 2 6 6
Marco Trungelliti 0 4 1
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Ivan Nedelko 2 6 2 6
Luca Prevosto 1 2 6 3
05.03.19
Kwalif.
Bastian Trinker 2 6 6
Ioannis Stergiou 0 3 3
05.03.19
Kwalif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 3 6 10
Louroi Martinez 1 6 4 5
05.03.19
1e ronde
Denys Klok 2 3 6 7
Vasile-Alexandru Ghilea 1 6 1 68
05.03.19
Kwalif.
Koray Kirci 2 6 5 10
Alon Elia 1 0 7 7
05.03.19
Kwalif.
Conner Huertas Del Pino 2 6 6
Alexandros Skorilas 0 3 2
05.03.19
Kwalif.
Fabian Marozsan 2 7 6
Luis Gomar Monio 0 67 4
05.03.19
1e ronde
Sebastian Baez 2 7 7
Cengiz Aksu 0 5 5
05.03.19
Kwalif.
Alberto Colas Sanchez 2 6 7
Luca Gelhardt 0 4 5
05.03.19
1e ronde
Bora Sengul 2 7 7
Umut Akkoyun 0 66 5
Heren enkelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
05.03.19
Kwalif.
Marek Semjan 2 6 7
Michael-John Every 0 2 5
05.03.19
Kwalif.
Milen Ianakiev 2 6 7
Alexandru Vasile Manole 0 3 5
05.03.19
Kwalif.
Adrian Obert 2 6 6
Keivon Tabrizi 0 0 2
05.03.19
Kwalif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Toby Martin 0 2 4
05.03.19
Kwalif.
Guy Den Heijer 2 7 3 11
Michiel De Krom 1 5 6 9
05.03.19
Kwalif.
Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 3 4
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Loule sets 1 2 3 4 5
05.03.19
Kwalif.
Jan Mertl 2 6 6
Yann Wojcik 0 2 3
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Jan Mertl 1 6 5
Juan Pablo Canas Garcia scratch 0 2 1
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Eduardo Struvay 2 6 6
Oleg Khotkov 0 1 3
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Omar Giacalone 2 7 6
Francisco Dias 0 5 4
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Laurent Lokoli 2 6 6
Matvey Khomentovskiy 0 4 4
05.03.19
Kwalif.
Laurent Lokoli 2 7 6
Yshai Oliel 0 5 2
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Afonso Salgado 2 7 1 10
Pol Martin Tiffon 1 61 6 5
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Juan Bautista Otegui 2 6 7
Kamil Gajewski 0 2 5
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Henry Craig 2 6 6
Goncalo Falcao 0 0 2
05.03.19
Kwalif.
Henry Craig 2 6 6 10
Omar Giacalone 1 4 74 8
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Yshai Oliel 2 6 6 10
Jonathan Binding 1 75 1 5
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Daniel Batista 2 6 6
Jose-Ricardo Nunes 0 3 1
05.03.19
1e ronde van de kwal.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Jorge Blanco Guadalupe 0 1 2
Heren enkelspel Hard Japan M15 Nishi Tama sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Hiroyasu Ehara 2 6 6
Keigo Shimizu 0 1 0
05.03.19
Kwalif.
Cheng-Yu Yu 2 7 4 10
Kazuma Kawachi 1 63 6 5
05.03.19
1e ronde
Shintaro Imai 2 6 5 6
Yusuke Takahashi 1 1 7 3
05.03.19
Kwalif.
Tomohiro Masabayashi 2 6 6
Yuichiro Inui 0 2 1
05.03.19
1e ronde
Kazuki Nishiwaki 1 5
Kaito Uesugi scratch 0 0
05.03.19
Kwalif.
Sho Shimabukuro 2 7 7
Masamichi Imamura 0 5 5
05.03.19
Kwalif.
Daisuke Sumizawa 2 6 6
Yukikazu Meguro 0 1 1
05.03.19
Kwalif.
Kousuke Ogura 2 6 6
Aoran Wang 0 3 2
05.03.19
1e ronde
Naoki Tajima 2 7 6
Shinji Hazawa 0 5 3
05.03.19
Kwalif.
Yuta Kawahashi 2 6 7
Sho Katayama 0 4 5
05.03.19
1e ronde
Taisei Ichikawa 2 6 7
Takuya Kumasaka 0 1 5
Heren enkelspel I. hard Norway M15 Oslo sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Markus Eriksson 2 6 6
Jakob Groener 0 1 4
05.03.19
1e ronde
Marek Jaloviec 1 6 2
Linus Frost scratch 0 2 1
05.03.19
1e ronde
Filip Bergevi 2 5 6 7
Christopher Heyman 1 7 3 65
05.03.19
1e ronde
Florian Lakat 2 5 6 6
Kenneth Raisma 1 7 4 3
05.03.19
Kwalif.
Marcus Mansson 2 6 1 10
Alexey Aleshchev 1 3 6 7
05.03.19
Kwalif.
Patrick Mayer (GER) 2 6 3 11
Valentin Guenther 1 1 6 9
05.03.19
Kwalif.
Mick Veldheer 2 6 6
Baker Newman 0 3 2
05.03.19
Kwalif.
Jordan Hasson 2 7 3 10
Patrik Hartmeier 1 65 6 8
05.03.19
Kwalif.
Bart Stevens 2 2 6 10
Piotr Matuszewski 1 6 1 8
05.03.19
1e ronde
Jakub Paul 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 2 2
05.03.19
Kwalif.
Yannik Steinegger 2 6 6
Simon Yitbarek 0 3 4
05.03.19
1e ronde
Savriyan Danilov 2 6 6
Herman Hoeyeraal 0 4 2
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Anatoliy Petrenko 2 7 6
Pavel Shumeiko 0 5 3
05.03.19
1e ronde
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Daniel Michalski 0 0 0
05.03.19
1e ronde
Lukas Klein 2 7 6
Petr Hajek 0 5 4
05.03.19
1e ronde
Michael Vrbensky 2 6 6
Kai Wehnelt 0 4 3
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Fabrizio Ornago 2 6 7
Maxime Hamou 0 4 68
05.03.19
1e ronde
Bruno Sant'Anna 2 6 6
Wilson Leite 0 3 4
05.03.19
1e ronde
Florent Diep 2 6 6
Mohamed Nazim Makhlouf 0 0 3
05.03.19
1e ronde
Juan Pablo Paz 2 6 6
Franco Emanuel Egea 0 3 3
05.03.19
1e ronde
Davide Galoppini 2 6 6
Nikolay Vylegzhanin 0 1 3
05.03.19
1e ronde
Mikhail Korovin 2 3 6 7
Vasko Mladenov 1 6 2 61
Heren enkelspel I. hard France M15 Toulouse sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Maxime Tchoutakian 2 6 6
Allan Deschamps 0 3 2
05.03.19
1e ronde
Paul Cayre 2 7 6
Sadio Doumbia 0 5 4
05.03.19
1e ronde
Hugo Grenier 2 6 3 6
Clement Tabur 1 3 6 4
05.03.19
1e ronde
Rayane Roumane 2 6 6
Samuel Brosset 0 2 2
05.03.19
1e ronde
Benjamin Pietri 2 6 7
Matteo Martineau 0 3 65
05.03.19
1e ronde
Titouan Droguet 2 6 7
Christian Seraphim 0 4 65
Heren enkelspel Grass Australia M25 Mildura sets 1 2 3 4 5
05.03.19
Kwalif.
Vincent Stouff 2 7 6
Edward Bourchier 0 64 3
05.03.19
1e ronde
Shuichi Sekiguchi 2 7 6
Alexis Canter 0 65 1
05.03.19
Kwalif.
Naoki Takeda 2 6 6 10
Tom Evans 1 73 1 7
05.03.19
Kwalif.
Calum Puttergill 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 3 1
05.03.19
Kwalif.
Ren Nakamura 2 6 6
William Ma 0 4 2
05.03.19
Kwalif.
Alexander Klintcharov 2 2 7 10
Rimpei Kawakami 1 6 5 5
05.03.19
Kwalif.
Aaron Addison 2 6 6
Chanchin Sookton-Eng 0 1 2
05.03.19
1e ronde
Alec Adamson 2 2 6 7
Ryota Tanuma 1 6 1 64
05.03.19
1e ronde
Yuta Shimizu 2 7 6
Scott Puodziunas 0 69 3
05.03.19
1e ronde
Rio Noguchi 2 6 6
Cameron Green 0 4 4
Heren enkelspel Clay Chile Santiago Challenger sets 1 2 3 4 5
05.03.19
2e ronde
Rogerio Dutra Da Silva 2 6 3 6
Camilo Ugo Carabelli 1 3 6 2
05.03.19
2e ronde
Thomaz Bellucci 2 7 6
Renzo Olivo 0 5 4
05.03.19
2e ronde
Andrej Martin 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 1 3
05.03.19
2e ronde
Alessandro Giannessi 2 7 5 6
Andrea Collarini 1 65 7 4
05.03.19
1e ronde
Emilio Gomez 2 6 6
Tobias Simon 0 4 4
05.03.19
2e ronde
Facundo Arguello 2 4 6 6
Joao Souza 1 6 3 4
05.03.19
2e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 4 3
05.03.19
1e ronde
Gonzalo Lama 2 3 6 6
Francisco Cerundolo 1 6 4 3
05.03.19
1e ronde
Gonzalo Villanueva 2 4 7 6
Alexandre Muller 1 6 64 1
05.03.19
2e ronde
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Johannes Haerteis 0 1 4
05.03.19
2e ronde
Carlos Taberner 2 6 6
Joao Domingues 0 3 3
05.03.19
1e ronde
Tung-Lin Wu 2 6 6
Alejandro Gonzalez 0 2 4
Heren enkelspel Hard China Zhuhai Challenger sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Zhe Li 2 7 7
Yan Bai 0 5 5
05.03.19
2e ronde
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Mats Moraing 0 2 3
05.03.19
2e ronde
Blaz Rola 2 7 6 7
Baptiste Crepatte 1 5 73 5
05.03.19
1e ronde
Danilo Petrovic 2 6 6
Luke Saville 0 2 1
05.03.19
2e ronde
Enrique Lopez-Perez 2 7 6
Rudolf Molleker 0 64 4
05.03.19
2e ronde
Evgeny Karlovskiy 2 6 7
Jurij Rodionov 0 4 62
05.03.19
1e ronde
Andrew Harris 2 6 6
Javier Barranco Cosano 0 1 2
05.03.19
1e ronde
Max Purcell 2 6 7 6
Zihao Xia 1 73 5 1
05.03.19
1e ronde
Yunseong Chung 2 7 6
Harri Heliovaara 0 5 2
05.03.19
2e ronde
Yibing Wu 2 4 7 6
Pedro Cachin 1 6 5 2
Dames enkelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
05.03.19
Kwalif.
Stefanie Voegele 2 6 7
Sara Errani 0 2 64
05.03.19
Kwalif.
Misaki Doi 2 7 7
Yanina Wickmayer 0 62 5
05.03.19
Kwalif.
Christina Mchale 1 6 2
Vera Zvonareva scratch 0 0 0
05.03.19
Kwalif.
Zarina Diyas 2 7 7
Nicole Gibbs 0 64 5
05.03.19
Kwalif.
Viktorija Golubic 2 6 6
Katie Boulter 0 4 3
05.03.19
Kwalif.
Kateryna Kozlova 2 6 7
Sara Sorribes Tormo 0 1 66
05.03.19
Kwalif.
Lin Zhu 2 4 6 7
Anna Blinkova 1 6 4 5
05.03.19
Kwalif.
Ysaline Bonaventure 2 1 6 6
Iga Swiatek 1 6 2 4
05.03.19
Kwalif.
Nao Hibino 2 4 6 6
Sorana Cirstea 1 6 1 0
05.03.19
Kwalif.
Priscilla Hon 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 4 2
05.03.19
Kwalif.
Natalia Vikhlyantseva 2 7 6
Dalila Jakupovic 0 62 1
05.03.19
Kwalif.
Caty McNally 2 4 6 6
Timea Bacsinszky 1 6 0 4
Dames enkelspel Clay France W15 Amiens sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Albina Khabibulina 2 6 7
Katharina Hering 0 4 64
05.03.19
1e ronde
Angelica Moratelli 2 6 6
Rosalie Van Der Hoek 0 0 1
05.03.19
1e ronde
Tayisiya Morderger 2 6 6
Maelys Bougrat 0 2 3
05.03.19
1e ronde
Rebeka Masarova 2 7 6
Ania Hertel 0 62 2
05.03.19
1e ronde
Sara Cakarevic 2 6 6
Manon Leonard 0 3 0
05.03.19
1e ronde
Kelia Le Bihan 2 6 6 6
Lucie Wargnier 1 76 4 2
05.03.19
1e ronde
Emma Lene 2 7 6
Fiona Codino 0 5 3
05.03.19
1e ronde
Mylene Halemai 2 6 6
Alice Tubello 0 4 3
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Fanny Ostlund 2 6 6
Juliane Triebe 0 2 2
05.03.19
1e ronde
Lisa Matviyenko 2 6 6
Nina Ugrelidze 0 0 1
05.03.19
Kwalif.
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia 2 6 4 11
Ekaterina Ovcharenko 1 3 6 9
05.03.19
Kwalif.
Enola Chiesa 2 6 6
Keira Blackbeard 0 2 1
05.03.19
1e ronde
Maryna Chernyshova 2 6 6
Francesca Bullani 0 3 1
05.03.19
Kwalif.
Jacquline Nylander Altelius 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 2 4
05.03.19
Kwalif.
Marie Mettraux 2 6 6
Sofia Milatova 0 3 4
05.03.19
Kwalif.
Reka Farbas 2 6 7
Yolande Leacock 0 4 69
05.03.19
1e ronde
Sina Herrmann 2 3 6 6
Sapfo Sakellaridi 1 6 4 3
05.03.19
Kwalif.
Klara Ondrejcekova 2 6 6
Mariia Bergen 0 4 1
Dames enkelspel Hard USA W15 Carson sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Rasheeda Mcadoo 2 6 7
Nikki Redelijk 0 1 63
05.03.19
1e ronde
Lorraine M. Guillermo 2 6 6
Madison Westby 0 4 2
05.03.19
1e ronde
Natasha Subhash 2 6 6
Nicole Mossmer 0 1 1
05.03.19
1e ronde
Alexa Noel 2 6 7
Chanelle Van Nguyen 0 2 67
05.03.19
Kwalif.
Kimmi Hance 2 6 6
Anna Baranovski 0 0 3
05.03.19
Kwalif.
Maribella Zamarripa 2 6 2 10
Holly Verner 1 3 6 4
05.03.19
Kwalif.
Katrina Scott 2 1 6 10
Megan Mccray 1 6 2 6
05.03.19
Kwalif.
Robin Montgomery 2 6 6
Keira Jirasook 0 0 1
05.03.19
Kwalif.
Maxi Duncan 2 6 6
Zoe Gwen Scandalis 0 3 3
05.03.19
Kwalif.
Ashlyn Krueger 2 7 6
Mara Schmidt 0 65 4
Dames enkelspel Clay China W15 Nanchang sets 1 2 3 4 5
05.03.19
Kwalif.
Chihiro Takayama 2 3 6 10
Eun Se Jang 1 6 3 4
05.03.19
1e ronde
Chang Liu 2 6 6
Yexin Ma 0 3 2
05.03.19
Kwalif.
Qianqian Zhao 2 6 6
Qianxin Kong 0 2 4
05.03.19
Kwalif.
Ho Ching Wu 2 4 6 10
Izabela Gabriela Novac 1 6 1 6
05.03.19
1e ronde
Xu Liu Sun 2 7 1 6
Sohyun Park 1 5 6 1
05.03.19
1e ronde
Siqi Cao 2 6 6
Yanni Liu 0 4 4
05.03.19
1e ronde
Qianhui Tang 2 6 6
Zhima Du 0 0 2
05.03.19
Kwalif.
Shou Na Mu 2 6 7
Natasha Palha 0 2 67
05.03.19
1e ronde
Yidi Yang 2 6 6
Man Ying Maggie Ng 0 2 0
05.03.19
Kwalif.
Jana Bojovic 2 7 7
Mi Zhuoma You 0 62 64
05.03.19
Kwalif.
Cherry Kim 2 6 6
Saumya Vig 0 1 2
05.03.19
1e ronde
Meiqi Guo 2 6 6
Meiling Wang 0 4 1
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Tamira Paszek 2 7 6
Anastasia Kulikova 0 65 3
05.03.19
1e ronde
Marina Yudanov 2 1 6 7
Mihaela Djakovic 1 6 4 67
05.03.19
1e ronde
Oliwia Szymczuch 2 6 2 6
Mihika Yadav 1 2 6 4
05.03.19
1e ronde
Charmaine Shi Yi Seah 2 7 3 7
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 64 6 5
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Margarita Lazareva 2 6 6
Franziska Kommer 0 2 0
05.03.19
1e ronde
Daria Lodikova 2 6 6
Katarina Kuzmova (2001) 0 1 1
05.03.19
1e ronde
Anna Makhorkina 2 0 6 7
Franziska Sziedat 1 6 4 5
05.03.19
1e ronde
Carmen Schultheiss 2 6 6
Dominique Karregat 0 3 3
05.03.19
1e ronde
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Eline Audenaert 0 3 1
05.03.19
1e ronde
Francisca Jorge 2 6 6
Emily Seibold 0 2 4
05.03.19
1e ronde
Ana Makatsaria 2 6 6
Angelina Graovac 0 0 1
05.03.19
1e ronde
Maria Ines Fonte 2 6 4 7
Emmanuelle Girard 1 3 6 64
Dames enkelspel Grass Australia W25 Mildura sets 1 2 3 4 5
05.03.19
Kwalif.
Jennifer Elie 2 6 6
Masa Jovanovic 0 2 3
05.03.19
1e ronde
Miyabi Inoue 2 6 7
Aldila Sutjiadi 0 2 62
05.03.19
Kwalif.
Sara Tomic 2 6 6 10
Alexandra Osborne 1 3 72 2
05.03.19
Kwalif.
Verena Meliss 2 6 6
Karin Kennel 0 4 3
05.03.19
1e ronde
Katharina Gerlach 2 6 3 6
Hiroko Kuwata 1 3 6 3
05.03.19
1e ronde
Alana Parnaby 2 6 6
Haley Giavara 0 4 0
05.03.19
Kwalif.
Lulu Sun 2 6 6
Gabriella Da Silva Fick 0 2 1
05.03.19
Kwalif.
Ramu Ueda 2 6 7
Sakura Hondo 0 4 66
05.03.19
Kwalif.
Ivana Popovic 2 6 6
Yuuki Tanaka 0 2 4
Dames enkelspel Hard Japan W25 Yokohama sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Jia-Jing Lu 2 6 6
Shiho Akita 0 3 0
05.03.19
1e ronde
Na-Lae Han 1 6 3
Ying-Ying Duan scratch 0 1 2
05.03.19
1e ronde
Catherine Harrison 2 6 7
Nudnida Luangnam 0 0 65
05.03.19
1e ronde
Katy Dunne 2 6 6
Satoko Sueno 0 1 2
05.03.19
1e ronde
Rutuja Bhosale 2 3 6 6
Anri Nagata 1 6 2 0
05.03.19
1e ronde
Mayo Hibi 2 3 6 6
Risa Ozaki 1 6 3 2
05.03.19
1e ronde
Kyoka Okamura 2 7 6
Risa Ushijima 0 5 2
05.03.19
1e ronde
Ylena In-Albon 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 3 2
05.03.19
1e ronde
Naho Sato 2 7 6
Ayano Shimizu 0 66 3
Dames enkelspel Hard Mexico W25+H Irapuato sets 1 2 3 4 5
05.03.19
Kwalif.
Maria Sanchez 2 6 6
Paige Mary Hourigan 0 1 2
05.03.19
1e ronde
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Chiara Scholl 0 2 1
05.03.19
Kwalif.
Andrea Gamiz 2 7 6
Erin Routliffe 0 65 3
05.03.19
1e ronde
Martina Trevisan 2 6 7
Fernanda Contreras Gomez 0 3 5
05.03.19
Kwalif.
Laura Pigossi 2 6 6
Aymet Uzcategui 0 3 3
05.03.19
Kwalif.
Cornelia Lister 2 6 6 13
Reka-Luca Jani 1 4 75 11
05.03.19
Kwalif.
Luisa Stefani 2 7 6
Sanaz Marand 0 5 4
05.03.19
Kwalif.
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Maria Camila Osorio Serrano 0 1 4
05.03.19
1e ronde
Karman Kaur Thandi 2 6 6
Alexandra Perper 0 0 4
Heren dubbelspel Clay Chile Santiago Challenger sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera/Gonzalo Lama 2 6 7
Gonzalo Escobar/Fabricio Neis 0 3 5
05.03.19
1e ronde
Hugo Dellien/Guillermo Duran 2 5 6 10
Daniel Gimeno-Traver/Pedro Martinez Portero 1 7 3 7
Heren dubbelspel Hard China Zhuhai Challenger sets 1 2 3 4 5
05.03.19
1e ronde
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 7 6
Marc Polmans/Brayden Schnur 0 5 4
05.03.19
1e ronde
Di Wu/Yibing Wu 2 2 7 10
Baptiste Crepatte/Karim-Mohamed Maamoun 1 6 63 7
05.03.19
1e ronde
Saketh-Sai Myneni/Sanchai Ratiwatana 2 6 6
N.Sriram Balaji/Hans Hach Verdugo 0 4 4
05.03.19
1e ronde
Nikola Cacic/Hiroki Moriya 2 7 6
Harri Heliovaara/Hans Podlipnik-Castillo 0 5 2
<