WEDSTRIJD
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Axel Herberg | Egor Matvievici | 6-2, 6-4 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
04.02.00, 24 Jaar
04.02.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Moldavië
14.02.97, 27 Jaar
10443 $
14.02.97, 27 Jaar
10443 $
Axel Herberg vs. Egor Matvievici - onderlinge wedstrijden
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Axel Herberg | Egor Matvievici | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Axel Herberg form & Egor Matvievici form
Axel Herberg - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Talan Lopatic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-0, Maximus Jones - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Alvaro Bueno Gil | 1-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ayush Sharma | 6-3, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 7-62, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-64, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Peetu Pohjola | 3-6, 7-64, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Leon-Nestler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Marinkov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pranav Karthik | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Egor Matvievici - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Toprak Avcibasi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |