WEDSTRIJD
28.07.19 | Finale | Christian Langmo | Jean Thirouin | 6-2, 6-4 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Christian Langmo | Jean Thirouin | |
1e Service % | 43/68 (63%) | 32/56 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/43 (70%) | 19/32 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 14/24 (58%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/56 (41%) | 23/68 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Christian Langmo | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Jean Thirouin | |
0-0, 15-15 | ||
Christian Langmo | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jean Thirouin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Christian Langmo | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Jean Thirouin | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Christian Langmo | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Jean Thirouin | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Christian Langmo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Jean Thirouin | |
0-0, 0-30, A-40[BP] | ||
Christian Langmo | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Jean Thirouin | |
0-0 | ||
Christian Langmo | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jean Thirouin | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Christian Langmo | 4-2 | |
0-0, 0-30 | ||
4-3 | Jean Thirouin | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
Christian Langmo | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-4 | Jean Thirouin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Christian Langmo vs. Jean Thirouin - onderlinge wedstrijden
28.07.19 | Finale | Christian Langmo | Jean Thirouin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Christian Langmo form & Jean Thirouin form
Christian Langmo - laatste wedstrijden
M15 Vero - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Dian Nedev | 4-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco Challenger - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Karue Sell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Padilla Cote | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. David Pichler | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Wiedenmann | 0-3, - Christian Langmo - scratch | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keenan Mayo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexander Razeghi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Brandon Holt | 3-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail |
Jean Thirouin - laatste wedstrijden
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Govind Nanda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Matt Kuhar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Sarkissian | 7-63, 6-74, 0-5, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
03.09.21 2e ronde | vs. Rrezart Cungu | 7-66, 4-6, 0-3, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Facundo Juarez | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Alan Postay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Arthur Reymond | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Daniel Little | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Danijal Muminovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |