WEDSTRIJD
09.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Angelica Moratelli | Eva Lys | 6-3, 2-1, - scratch | Versmold | Clay |
STATISTIEKEN
Angelica Moratelli | Eva Lys | |
1e Service % | 16/31 (52%) | 27/38 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/16 (63%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 5/11 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/38 (58%) | 13/31 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/69 (58%) | 29/69 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Eva Lys | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-0 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-0 | Eva Lys | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelica Moratelli | 4-1 | |
4-2 | Eva Lys | |
0-0, 0-40, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelica Moratelli | 4-3 | |
Angelica Moratelli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Angelica Moratelli | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Angelica Moratelli | 1-1 | |
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelica Moratelli vs. Eva Lys - onderlinge wedstrijden
09.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Angelica Moratelli | Eva Lys | 6-3, 2-1, Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | Versmold | Clay |
Angelica Moratelli form & Eva Lys form
Angelica Moratelli - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Eva Lys - laatste wedstrijden
La Bisbal - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-3, - Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | - Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |