WEDSTRIJD
30.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Anna Iakovleva | Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | Savitaipale | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
02.12.97, 26 Jaar
12313 $
02.12.97, 26 Jaar
12313 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
29.04.01, 23 Jaar
29.04.01, 23 Jaar
Anna Iakovleva vs. Liisa Vehvilainen - onderlinge wedstrijden
30.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Anna Iakovleva | Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Savitaipale | Clay |
Anna Iakovleva form & Liisa Vehvilainen form
Anna Iakovleva - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
26.09.18 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - scratch | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
06.08.18 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
02.08.18 2e ronde | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.07.18 Kwalif. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
26.07.18 2e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.18 1e ronde | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.18 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 Kwalif. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Liisa Vehvilainen - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | wedstrijd detail |