WEDSTRIJD
21.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Liisa Vehvilainen | 6-1, 6-1 | W25 Fort | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
29.04.01, 23 Jaar
29.04.01, 23 Jaar
Tiphanie Lemaitre vs. Liisa Vehvilainen - onderlinge wedstrijden
21.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Liisa Vehvilainen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Fort | Hard |
Tiphanie Lemaitre form & Liisa Vehvilainen form
Tiphanie Lemaitre - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Diana Martynov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Liisa Vehvilainen - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | wedstrijd detail |