Japan
25.01.99, 25 Jaar
25.01.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Seira Shimizu vs. Elena Gabriela Ruse - onderlinge wedstrijden
16.02.16 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Seira Shimizu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Seira Shimizu form & Elena Gabriela Ruse form
Seira Shimizu - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Tanysha Dissanayake | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Mariana Vargas Carrascal | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Payton Andrews | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Paula Baranano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Brittany Collens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
24.05.18 2e ronde | vs. Petra Januskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.18 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-68, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
13.05.18 Kwalif. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kashiwa - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kofu - Hard | ||||
28.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nishi Tama - Hard | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Terami | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
29.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Midori Yamamoto | 1-4, - Seira Shimizu - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.02.16 1e ronde | vs. Alexandra Perper | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.02.16 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
10.02.16 1e ronde | vs. Sofia Kvatsabaia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
07.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mukai | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
24.08.15 1e ronde | vs. Dan Ni Wang | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.08.15 1e ronde | vs. Angelina Skidanova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.08.15 1e ronde | vs. Jenny Claffey | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.08.15 2e ronde | vs. Kseniia Bekker | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.15 1e ronde | vs. Alina Lazareva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Kislitskaya | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.06.15 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.15 Kwalif. | vs. Sabrina Faybyshev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.15 2e ronde | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Caroline Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Olga Danilovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-4, - Elena Gabriela Ruse - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |