WEDSTRIJD
20.04.19 | Halve finale | Lauren Davis | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 7-63 | W80 Dothan | Clay |
STATISTIEKEN
Lauren Davis | Elena Gabriela Ruse | |
1e Service % | 35/68 (51%) | 43/64 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 21/43 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/33 (45%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/64 (61%) | 31/68 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/132 (58%) | 56/132 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lauren Davis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lauren Davis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Davis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lauren Davis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lauren Davis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Davis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Davis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lauren Davis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lauren Davis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lauren Davis | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lauren Davis vs. Elena Gabriela Ruse - onderlinge wedstrijden
19.06.22 | 1e ronde | Lauren Davis | Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
08.05.22 | Kwalif. | Lauren Davis | Elena Gabriela Ruse | 5-1, Elena Gabriela Ruse - scratch | wedstrijd detail | Rome | Clay |
20.04.19 | Halve finale | Lauren Davis | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | W80 Dothan | Clay |
Lauren Davis form & Elena Gabriela Ruse form
Lauren Davis - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 7-68, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 2-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 7-62, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Caty McNally | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 0-1, - Lauren Davis - scratch | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Anna Blinkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Caroline Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Olga Danilovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-4, - Elena Gabriela Ruse - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |