WEDSTRIJD
05.07.20 | 1e ronde | Linda Fruhvirtova | Viktoria Morvayova | 6-1, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Linda Fruhvirtova | 0-0 | |
1-0 | Viktoria Morvayova | |
Linda Fruhvirtova | 1-1 | |
2-1 | Viktoria Morvayova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Linda Fruhvirtova | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Viktoria Morvayova | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Linda Fruhvirtova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Viktoria Morvayova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Viktoria Morvayova | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
Linda Fruhvirtova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Viktoria Morvayova | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Linda Fruhvirtova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Viktoria Morvayova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Linda Fruhvirtova vs. Viktoria Morvayova - onderlinge wedstrijden
05.07.20 | 1e ronde | Linda Fruhvirtova | Viktoria Morvayova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Linda Fruhvirtova form & Viktoria Morvayova form
Linda Fruhvirtova - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.24 Kwalif. | vs. Claire Liu | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Melichar | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Shelby Rogers | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Daria Saville | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Dolehide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Lin Zhu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Viktoria Morvayova - laatste wedstrijden
W50 Wuning - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seri Nayuki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fangzhou Liu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |