WEDSTRIJD
02.01.20 | 2e ronde | Xiaodi You | Fang Ying Xun | 7-62, 7-5 | W25 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
Xiaodi You | Fang Ying Xun | |
1e Service % | 71/112 (63%) | 49/87 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/71 (51%) | 22/49 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/41 (54%) | 18/38 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 6/20 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/87 (54%) | 54/112 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/199 (53%) | 94/199 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Xiaodi You | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Fang Ying Xun | |
Xiaodi You | 4-5 | |
5-5 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Xiaodi You | 5-6 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-6 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Xiaodi You | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Fang Ying Xun | |
Xiaodi You | 4-2 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Xiaodi You | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Xiaodi You | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xiaodi You vs. Fang Ying Xun - onderlinge wedstrijden
09.06.23 | Kwartfinale | Xiaodi You | Fang Ying Xun | 5-0, Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | W25 Luzhou | Hard |
02.01.20 | 2e ronde | Xiaodi You | Fang Ying Xun | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
07.10.19 | Kwalif. | Xiaodi You | Fang Ying Xun | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Tianjin | Hard |
13.03.19 | 1e ronde | Fang Ying Xun | Xiaodi You | 3-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | W60 Shenzhen | Hard |
10.08.18 | Kwartfinale | Fang Ying Xun | Xiaodi You | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Jinan | Hard |
29.05.17 | 1e ronde | Fang Ying Xun | Xiaodi You | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Wuhan | Hard |
30.11.15 | 1e ronde | Fang Ying Xun | Xiaodi You | 5-7, 6-3, 3-0, Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
28.09.15 | 1e ronde | Fang Ying Xun | Xiaodi You | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Zhuhai | Hard |
Xiaodi You form & Fang Ying Xun form
Xiaodi You - laatste wedstrijden
W50 Wuning - Hard | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Han Shi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Sanchez Uribe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Fang Ying Xun - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Na Dong | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |