WEDSTRIJD
07.08.19 | 1e ronde | Yuriko Miyazaki | Aleksandra Pitak | 6-2, 6-0 | W25 Chiswick | Hard |
STATISTIEKEN
Yuriko Miyazaki | Aleksandra Pitak | |
1e Service % | 23/43 (53%) | 22/47 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/23 (91%) | 11/22 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 12/43 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yuriko Miyazaki | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-30 | ||
Yuriko Miyazaki | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Yuriko Miyazaki | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Aleksandra Pitak | |
0-0 | ||
Yuriko Miyazaki | 4-2 | |
0-0, 40-0 | ||
5-2 | Aleksandra Pitak | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Yuriko Miyazaki | 0-0 | |
1-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Yuriko Miyazaki | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0 | ||
Yuriko Miyazaki | 4-0 | |
5-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuriko Miyazaki vs. Aleksandra Pitak - onderlinge wedstrijden
07.08.19 | 1e ronde | Yuriko Miyazaki | Aleksandra Pitak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Chiswick | Hard |
Yuriko Miyazaki form & Aleksandra Pitak form
Yuriko Miyazaki - laatste wedstrijden
W100 Tokyo - Hard | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Moeka Miyata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
30.03.24 Finale | vs. Mona Barthel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-3, 1-1, Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Timea Babos | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Aleksandra Pitak - laatste wedstrijden
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.19 Halve finale | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |