WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Aleksei Khomich | Rotem Sobol | 6-3, 6-2 | M15 Akko | Hard |
STATISTIEKEN
Belarus
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
06.09.01, 22 Jaar
06.09.01, 22 Jaar
Aleksei Khomich vs. Rotem Sobol - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Aleksei Khomich | Rotem Sobol | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Akko | Hard |
Aleksei Khomich form & Rotem Sobol form
Aleksei Khomich - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Rotem Sobol - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. James Ibrahim | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Chiu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rikhardt Bierman | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Ben Jones | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Asatiani | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Tal Goldengoren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 Kwalif. | vs. Ori Maior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Itay Shpindler | Itay Shpindler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Israel F10 - Hard | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F8 - Hard | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ross Watson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F6 - Hard | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Luria | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Israel F4 - Hard | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |