WEDSTRIJD
15.02.20 | 1e ronde | Alexandar Lazarov | Denys Klok | 6-4, 7-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandar Lazarov | Denys Klok | |
1e Service % | 53/76 (70%) | 66/83 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 42/66 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/83 (42%) | 29/76 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/159 (52%) | 77/159 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-2 | Denys Klok | |
0-0 | ||
Alexandar Lazarov | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Denys Klok | |
0-0 | ||
Alexandar Lazarov | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Denys Klok | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Alexandar Lazarov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40 | ||
5-4 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alexandar Lazarov | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Denys Klok | |
0-0 | ||
Alexandar Lazarov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Denys Klok | |
0-0 | ||
Alexandar Lazarov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-A | ||
Alexandar Lazarov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Denys Klok | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandar Lazarov | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Denys Klok | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandar Lazarov | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Denys Klok | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP] | ||
7-5 | Denys Klok | |
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandar Lazarov vs. Denys Klok - onderlinge wedstrijden
15.02.20 | 1e ronde | Alexandar Lazarov | Denys Klok | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Alexandar Lazarov form & Denys Klok form
Alexandar Lazarov - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
21.11.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.22 Halve finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Denys Klok - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.03.24 Kwartfinale | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | - Denys Klok - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |