WEDSTRIJD
09.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Dalibor Svrcina | Raphael Collignon | 3-6, 6-2, 10-8 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalibor Svrcina vs. Raphael Collignon - onderlinge wedstrijden
09.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Dalibor Svrcina | Raphael Collignon | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Dalibor Svrcina form & Raphael Collignon form
Dalibor Svrcina - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Raphael Collignon - laatste wedstrijden
M25 Angers - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Jeffrey Hsu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
30.03.24 Halve finale | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alexandre Reco | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Maxime Janvier | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 7-61, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Ganesh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Garrett Johns | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail |